فالخند متولد ماه دی

بز علامت طالع‌بینی دی‌ماهی‌هاست. پس اگر با کسی مواجه شدید که به شما گفت: دیروز بز آوردم، الزاماً به این معنا نیست که با اتفاق بدی روبه‌رو شده بلکه امکان دارد کسی را با خودش مهمانی به خانه آورده که متولد دی‌ماه بوده باشد! طبق آمار اغلب کسانی که از ریشهای پرفسوری برخوردارند متولد دی‌ماه هستند. اگر در یک پیاده‌رو در حال قدم زدن بودید و فردی را مقابلتان دیدید که در فاصله دو متری چندین بار به زمین خورد بدانید که او یک آدم متولد دی است که هی به زمین می‌خورد، زیرا ستاره دی ماهی‌‌ها زحل است و از جایی که نزدیک‌ترین ستاره به زمین، زحل است و همچنین دی‌ماهی‌ها تحت تأثیر این ستاره هستند، بنابراین متولدین این ماه در مقایسه با متولدین سایر ماهها بیشتر به زمین کوبانده می‌شوند! هیچ وقت یک فرد دی‌ماهی را به مبارزه نطلبید زیرا آنها خودشان را از قبل برنده این دعوا می‌دانند و به همین دلیل روز دعوا در محل حاضر نمی‌شوند و توجیه‌شان هم این است که چون ممکن است با یک مشت آنها شما با زندگی خداحافظی بکنید پس بهتر است که چنین درگیری به وجود نیاید. یک فرد دی‌ماهی را می‌شناسم که روزی در یک دعوای خیابانی زیر آماج مشت و لگد بود و هیچ واکنشی نشان نمی‌داد و وقتی دعوا تمام شد بلند شده و گفت: اگر من او را نزدم به این دلیل بود که با اولین ضربه من او مغلوب این مبارزه می‌شد و از جایی که نمی‌خواستم سرخورده بشود گذاشتم که خوب مرا بزند!
متولدین دی‌ماه عاشق‌پیشه و رمانتیک هستند و معمولاً عشق آنها در یکی از شبهایی که نور عجیبی از ماه ساطع می‌شود آغاز می‌گردد. حتماً سؤال می‌کنید پس در شبهایی که آسمان ابری است دی‌ماهی‌ها با احساس رمانتیکشان چه می‌کنند؟ باید بگوییم که درست به همین دلیل است که اغلب متولدین این ماه عاشق نورپردازیهای سینما می‌شوند! دی‌ماهی‌ها برای دستیابی به امنیت و رفاه دست به کارهای عجیبی می‌زنند. مثلاً ممکن است برای ایجاد امنیت بروند در استخدام یک مرکز انتظامی دربیایند و شبها با همان لباس تا خود صبح کنار خانه‌شان کشیک بدهند! و نیز برای دستیابی به رفاه بروند کنار یک فروشگاه رفاه مسکن بگزینند!


مرد متولد دی
مردهای متولد دی شیفته آن هستند که مورد ستایش قرار بگیرند. باید اذعان کرد که این مردها از ابتدا به این صورت نبودند. زمان شکل‌گیری این خصوصیت در مردهای دی‌ماهی برمی‌گردد به دوران باستان و مردم آن روزگار که مجسمه بز را نماد و سمبلی از خرد و عقل دانسته و آن را ستایش می‌کردند! مثلاً ممکن است یک مرد دی‌ماهی فکر کند که می‌تواند همفری بوگارت هنرپیشه آمریکایی باشد، اما کمی که می‌گذرد اصولاً خودش را همفری بوگارت می‌داند و آن‌قدر با این توهم پیش می‌رود که پای قباله ازدواجش اسمش را همفری بوگارت می‌نویسد! و حتی از یک سری نشریات که با بوگارت واقعی مصاحبه کرده‌اند شکایت می‌کند که من این حرفها را نزده‌ام.
اگر روزی با مرد متولد دی‌ماهتان رفتید به دامنه کوه و طبیعت و دیدید که او موقع صرف نهار به جای نشستن سر سفره رفته و سر قله کوه نشسته و نهار می‌خورد متعجب نشوید زیرا مردهای دی‌ماهی دوست دارند که همیشه در صدر سفره بنشینند!


زن متولد دی‌ماه
زن متولد دی‌ماه بسیار شکاک است به طوری که اگر یک شب خواب شلوار شوهرش را ببیند که پاره شده و صبح که بیدار شد ببیند آن قسمتی که در خواب دیده بود پاره نیست قبل از گفتن صبح به خیر می‌گوید: چه کسی این قسمت از پارگی شلوارت را دوخته؟! از زن متولد دی‌تان توقع نداشته باشید که آرایش بکند چون نمی‌کند پس اگر روزی او را پای آینه دیدید بدانید که دارد موی دماغش را کوتاه می‌کند! زن متولد دی اصلاً تاب و تحمل شوخی را ندارد پس اگر روزی از دست او عصبی شدید و یکی محکم زدید توی گوشش و بعد پشیمان شده و خواستید از دلش دربیاورید اصلاً نگویید که شوخی کردم زیرا او در راستای تنفر از شوخی از شما درخواست طلاق می‌کند! اگر روزی به خانه آمدید و دیدید که زن متولد دی‌ماه شما در خانه نیست اصلاً تصور نکنید که او رفته مادرش را ببیند. بلکه با آرامش تمام سوراخ سمبه‌های منزلتان را نگاه بکنید. چرا که اگر با دقت این کار را بکنید متوجه می‌شوید که زن دی‌ماهی شما رفته و زیر کاناپه دراز کشیده است. از او نپرسید که چرا آن زیر را برای خوابیدن انتخاب کرده‌ای زیرا او همان لحظه به شما پاسخی نمی‌دهد و وقتی که از آن زیر خارج شد خواهد گفت: می‌خواستم ببینم چه قدر تحمل آن زیرماندن را دارم!


بیماریهای متولد دی‌ماه
یکی از بیماریهای شایع در دی‌ماهی‌ها خارش بدن است که معمولاً در یک حالت منجر به مرگشان می‌شود و آن حالت این است که یک نفر که هر لحظه قسمتی از بدن او را می‌خاراند می‌پرسد: بالاخره ما نفهمیدیم که تو کجایت می‌خارد و او در مقابل این سؤال ناراحت شده و با شخص سؤال‌کننده درگیر می‌شود و چون زورش به او نمی‌رسد با اولین مشت او به قتل می‌رسد! از دیگر بیماریهای متولدین دی‌ماه می‌توان به عدم حساسیت به بوی بد جوراب اشاره کرد. آنها چون تصور می‌کنند که به بوی جوراب حساس نیستند آن‌قدر بو می‌کشند که بالاخره دچار عفونت بینی شده و از دنیا می‌روند.

درباره ی محمدرضا

مطلب پیشنهادی

فال درخت

درخت بلوط (شجاع) ۱ فروردین طبعی قوی دارند، دلیر و نیرومند هستند و در کارها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.