فالخند متولد ماه فروردین

علامت طالع‌ بینی شما قوچ است اما قوچها فقط از حیث نربودن با مردهای فروردینی اشتراک دارند. فلزشما آهن است و شاید به همین دلیل است که اغلب مردهای فروردینی از خوردن اسفناج که سرشار از آهن است امتناع می‌ورزند و دلیلشان هم این است که آهنشان بدجور می‌زند بالا! و نیز به‌دلیل همین آهن بودن فلزشان است که مردهای مرتبط با زنهای فروردینی را آهنربا نیز می‌نامند! رنگ شما سرخ است. البته این باعث نمی‌شود که تجمع بیشتر فروردینی‌ها در قبایل سرخ پوستی باشد همین که علاقه‌مند به‌غذاهای سرخ کردنی و طرفدار تیمهای سرخ پوش باشید، کافی است.

عنصرتان آتش است و به همین دلیل متولدین سایر ماهها در مواجهه با شما دچار سوختگی می‌شوند. مولانا جلال‌الدین محمد بلخی مشهور به مولوی که از جمله ادبا و عرفای زمان خودش بود احتمالاً در چنین موقعیتی قرار گرفته بوده که سروده: «شده‌ام پسند حسنت وطنم میان آتش».

اگر روزی از اتوبان چمران ( تهران) می‌گذشتید و دیدید کسی بالای برج میلاد ایستاده و می‌خواهد به تمرین پرش از ارتفاع بپردازد اصلاً شک به خودتان راه ندهید که او یک فروردینی است. اصولاً فروردینی‌ها برای کاری که قرار است انجام بدهند همان لحظه تصمیم می‌گیرند و فی‌الفور هم عمل می‌کنند. مثلاً ممکن است در نیمه‌های شب یک‌فروردینی از خواب بیدارتان بکند و بخواهد به شما آب بدهد. اصلاً ناراحت نشوید و حتی المقدور آب را بخورید زیرا یک قوچ واقعی برایش این مهم نیست که شما خواب هستید بلکه مهم این است که خودش در بیداری به‌سر می‌برد!
فروردینی‌ها اصلاً دروغ نمی‌گویند و اگر هم روزی مجبور بشوند بگویند آنقدر گنده است که شما همان وسطهای ماجرا به او لبخندی می‌زنید و می‌گویید: برو و بی خیال شو، تو این کاره نمی‌شوی. به‌عنوان مثال ممکن است که با یک فروردینی قرار داشته باشید و او با دو ساعت تأخیر سر قرارش حاضر شود و وقتی علت دیر کردنش را از او بپرسید، در کمال خونسردی بگوید: بین راه تصادف کردم و شکمم پاره شد و روده هایم ریخت وسط اسفالت و تا آنها را جمع کردم و رفتم بیمارستان و برگشتم کمی دیر شد!

اصولاً متولدین فروردین لجوج و یک دنده ( و بلکه هم بیشتر!) هستند. یک فروردینی اصیل حاضر است در راستای اثبات لجاجتش به‌مدت یک ماه غذا نخورد فقط به‌خاطر اینکه بفهماند که می‌شود یک ماه چیزی نخورد و زنده ماند!
بیماریهای متولد فروردینتجمع بیماری در فروردینی ‌ها از ناحیه شکم به پایین است. آنها یا سنگ مثانه می‌گیرند و یا از فرط بی توجهی پایشان به یک سنگ گیر کرده و به زمین می‌خورند و یک قسمت از پایشان می‌شکند! فروردینی‌ها می‌توانند خیلی راحت در مقابل تیر، ترکش و سنگ رها شده از تیر و کمان قرار بگیرند و مطمئن باشید که این اجسام سخت فقط به همان نواحی که در بالا نام بردیم اصابت می‌کند. اگر روزی به محل کارتان آمدید و دیدید که همکار فروردینی شما دهانش را با ماسک پوشانده اصلاً تصور نکنید که برای جلوگیری از انتقال ویروس سرماخوردگی به شما این کار را کرده زیر اصولاً آنها سرما نمی‌خورند و اگر می‌بینید که دهانشان بسته است یقین بدانید که شب قبل سیر فراوانی میل کرده‌!

متولدین فروردین ماه با چه ماهی ازدواج بکنند یا نکنند
متولدین فروردین ماه یا آن قدر ازدواج نمی‌کنند که پیر شده و مجبورند قیدش را بزنند و یا زمانی که هنوز سرد و گرم روزگار را نچشیده اند می‌روند و این کار را می‌کنند.
تصور می‌شود به دلیل اینکه اشتراک رفتاری بین زن و مرد فروردینی بیشتر از اشتراک رفتاری در زن و مردهای سایر ماههاست، بهتر است که متولدین این ماه بیایند و با هم ازدواج بکنند و اگر زمانی رسید که نسل مجرد هر کدام از این دو جنس فروردینی تمام شد، بی خیال ازدواج بشوند!

درباره ی محمدرضا

مطلب پیشنهادی

فال درخت

درخت بلوط (شجاع) ۱ فروردین طبعی قوی دارند، دلیر و نیرومند هستند و در کارها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.