فالخند متولد ماه مرداد

علامت طالع‌بینی او شیر است و این نشانگر آن است که مردهای متولد مرداد به تعمیر و نصب شیرآلات و همچنین محافظت از قفس شیر در باغ‌وحش علاقه فراوانی دارند و نیز زنهای متولد این ماه علاه بیشتری به شیر دادن به نوزادان در مقایسه با زنهای متولد سایر ماهها دارند. فلز او طلاست و این هیچ معنایی نمی‌تواند داشته باشد مگر اینکه یک فرد متولد مرداد یا موهایش طلایی است یا چشمهایش و یا به هر صورتی یک تکه طلا از خودش آویزان کرده!

اگر شیرها را در یک شب‌نشینی و یا یک تجمع در سکوت و انزوا دیدید بدانید که از دو حال (و بلکه هم کمتر!) خارج نیست، یا به آنها اجازه ابراز وجود داده نشده و یا اینکه داده شده ولی کس دیگری بوده که قدرت سحرش را از او بیشتر بوده و جمع خود به خود به طرف او متمایل شده است. اگر در چنین شرایطی با متولد ماه مرداد روبه‌رو شدید حتماً به سراغ او رفته و بگویید: «عزیزم، تو قطعاً یک نابغه‌ای که در یک چنین جمع حقیری سکوت کرده‌ای!»

حتماً از کلمه حقیر در جمله‌تان استفاده کنید زیرا با به‌کار بردن یک چنین کلمه‌ای او متوجه می‌شود که آدم بزرگی است چون مردادی‌ها دوست دارند که آدمهای بزرگی فرض شوند (البته اگر در حد همان فرضیه باقی نمانند!) و در پاسخ به شما خواهد گفت: «البته شما لطف دارید من آدم بزرگی نیستم و فقط در بعضی موارد بزرگم و می‌دانم که شما قطعاً جذب همان موارد بزرگ شده‌اید!» او بعد از گفتن این جمله به شدت هر چه تمامتر عاشق شما می‌شود. این را بدانید که اگر شما و یا هرکس دیگری او را در آن جمع از انزوا خارج نکنید قطعاً برای نشان دادن خودش به شیوه‌هایی چون حرکات موزون، پشتک و وارو زدن و قرائت اشعار شاعران معاصر که هیچ تناسبی با فضای شما ندارد متوسل می‌شود.
متولدین مرداد یا به‌زودی عاشق شما می‌شوند و یا همین الان که شما دارید فالشان را می‌خوانید عاشق هستند. بروز این حس هیچ ربطی به سن و سال و تجرد و تأهلشان ندارد و معمولاً از همان سنین طفولیت عشق زمینی را تجربه می‌کنند و شیوه انتقال‌ احساسشان به شما معمولاً از طریق نامه‌های فراوان است. پس اگر در طول یک هفته چندین بار پستچی محله‌تان را دیدید که به شما نامه می‌دهد قبل از اینکه به او شک کنید که عاشق شما شده بروید و هرچه مردادی در اطرافتان هست ردیف کنید و یقین داشته باشید که اگر نگوییم همه آنها ولی از بین آنها یکی هست که آن نامه‌ها را برای شما می‌فرستد!

مرد متولد مرداد
غرش شیرهای نر را زیاد جدی نگیرید یا بهتر است بگوییم اصلاً جدی نگیرید! زیرا مردهای متولد این ماه یا جیغ و داد نمی‌کنند و یا اگر بکنند قطعاً سر چیزهای پیش پا افتاده است.
مردهای مردادی اصولاً ستایشگر زیبایی هستند بنابراین اگر زنی هستید که نگاههای ستایش‌آمیز شوهرتان به دیگران باعث حسادتتان می‌شود بهتر است که فکری به حال خودتان بکنید!

زن متولد مرداد
اگر خودتان را تکه‌تکه بکنید، بروید سر راهش و با یک دسته‌گل زیبا ضمن اینکه گریه می‌کنید به او پیشنهاد ازدواج بدهید و یا اینکه به او بگویید اگر با من ازدواج نکنی خودم را از بالای برج پرت می‌کنم، نه تنها به شما پاسخ نمی‌دهد بلکه دسته‌گل را گرفته و به داخل جوی آب می‌اندازد و همان لحظه هر کجا که باشید یک ماشین دربست گرفته و به راننده می‌گوید که شما را هر چه سریع‌تر به برجی برساند تا شما فی‌الفور خودتان را از بالای آن به پایین پرت کنید! زیرا زن مردادی دوست دارد که با یک مرد مشهور و پولدار ازدواج کند. قبل از پیشنهاد ازدواج به زن مردادی مورد علاقه‌تان هرچه سریع‌تر کارتان را رها کرده و بروید و خودتان را به یک باشگاه خارجی فوتبال بفروشید چون هم مشهور می‌شوید و هم پولدار! زن متولد مرداد را یا پای میز توالت می‌توان پیدا کرد و یا هنگام رفتن به دستشویی ولی سعی کنید در هیچ کدام از این دو موقعیت سراغ او نروید چون او ترجیح می‌دهد که زمانی شما را ببیند که کاملاً آماده باشد.

بیماریهای متولد مرداد
مردادی‌ها را هیچ مریضی نمی‌تواند از پا درآورد و علت مرگ اغلبشان هم ناشناخته باقی می‌ماند. اگر روزی به خانه آمدید و دیدید که همسر مردادی شما در بستر بیماری افتاده اصلاً نگران نشوید و به او پیشنهاد رفتن به دکتر هم ندهید. زیرا در آن لحظه تنبلی به سراغ او آمده و چون نمی‌خواهد در کارها به شما کمک کند خودش را به مریضی زده است! پس فی‌الفور خانه را تمیز کنید، لباسهایش را بشویید و غذا را هم آماده کنید. مطمئن باشید که بعد از پایان کارها به سلامتی از بستر بیماری بلند می‌شود!

درباره ی محمدرضا

مطلب پیشنهادی

فال درخت

درخت بلوط (شجاع) ۱ فروردین طبعی قوی دارند، دلیر و نیرومند هستند و در کارها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.